TechnoMet
 
 
 
Spółka TechnoMet powstała w kwietniu 2003 roku. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Zawadzkie.

Od lipca 2004 r. w spółka świadczyła usługę kucia kształtownika iglicowego I-49 oraz I-60 na profil szynowy metodą kucia nagrzanego końca profilu iglicowego wykorzystywanych w budowie rozjazdów kolejowych. W maju 2006 roku rozszerzono zakres działalności o świadczenie usług transportowych krajowych i międzynarodowych. 

W 2008 roku uruchomiono kolejny nowy profil produkcji związany z obróbką mechaniczną na potrzeby naszych głównych odbiorców. Spółka dysponuje piłą umożliwiającą cięcie materiału o przekroju kwadratowym do grubości 520 mm.

Wiosną 2009 roku zakupiliśmy nową, sterowaną CNC hydrauliczną prasę krawędziową o długości gięcia 3760 mm    i nacisku 320 ton. Realizujemy dzięki niej zamówienia gięcia na blachach o grubości do 16 mm.

Rok 2012 był ekspansją spółki na rynek energetyczny. Wykonywaliśmy elementy odpylające dla elektrowni Bełchatów, a po badaniach w Laboratorium Badawczo-Metrologicznym Łabędy Sp. z o.o. uzyskaliśmy kwalifikacje WPQR i WPS świadczącą o jakości spawania w naszej spółce.

Obecnie w związku z dużym zainteresowaniem usługami spawalniczymi, skupiamy się na tym profilu produkcji. Realizujemy usługi spawalnicze dla przemysłu kolejowego, hutniczego oraz energetycznego. Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe rynki. 
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.